Author: 8***6
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: CP值高: 好好 易穿戴: 方便 佩戴舒适: 很好 髮型時尚度: 高
顏色: 亞麻棕
Price: HK$81.00
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Linen Brown |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Elastic Mesh Cap |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Medium Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Kinky Curly |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 100 |
| 淨重 | 185 g |
| 長度 | 48 cm |
| 頭圍 | 58 cm |
| SKU | sb25051590803364403 |
Author: 8***6
Date:
Review: CP值高: 好好 易穿戴: 方便 佩戴舒适: 很好 髮型時尚度: 高
顏色: 亞麻棕
Author: a***6
Date:
Review: 易穿戴: 收到了 很好很好 這次入手的很好 下次繼續♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️
顏色: 亞麻棕
Author: 0***a
Date:
Review: 好看
顏色: 亞麻棕
Author: m***5
Date:
Review: Woooooooooooooooooooooooow
顏色: 亞麻棕
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.